Ana Sayfa Belediye Eskişehirliler parklardaki spora ilgi gösterdi

Eskişehirliler parklardaki spora ilgi gösterdi

Yazar: anamurbulten
0 yorum

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın Eskişehirlileri açık havada spor yapmanın keyfini yaşattığı etkinlikler, hafta içi 4 gün boyunca düzenli olarak sabah ve akşam saatlerinde gerçekleşti.

Sabah 09.00-10.00 ile akşam 17.00-18.00 saatleri arasında yapılan etkinliklerde, egzersiz programlarına katılan vatandaşlar açık havada sağlıklı şekilde spor yapma imkanı yakaladı.

Uzman antrenörler tarafından yaptırılan spor aktiviteleri Büyük Anıtpark (Şarhöyük), Kum Saha Park (Yenibağlar), Uluönder Göletli Park, Abdülcemil Kırımoğlu Parkı( Batıkent), Beşevler Parkı( Ertuğrulgazi), Kardelen Spor Parkı (Vişnelik), Sağlık Çalışanlarına Saygı Parkı( Ihlamurkent), Seramik Park( Yenikent), Osmangazi Spor Sahası, Aydın Arat Parkı (Kurtuluş) ve Kentpark’ta (Şeker) gerçekleştirildi.

Her yaştan Eskişehirlinin büyük ilgi gösterdiği parklarda spor etkinliklerine 2 bin 200 vatandaş düzenli katılım sağladı. 8 Haziran’da başlayan çalışmaların 2022 yılı yaz dönemi tamamlanırken, gelecek yaz döneminde parklarda spor etkinlikleri vatandaşlarla buluşmaya devam edecek.

Açık havada parklarda spor yapma imkanı vermesi nedeniyle Başkan Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür eden vatandaşlar, “Sabah ve akşam saatlerinde yapılan spor aktivitelerini kaçırmadan takip ettik. Çok teşekkür ederiz. Çok verimli bir dönem geçirdik. Spor eğitmenlerimize, emeği geçenlere teşekkür ederiz. Bizlere bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız, Hocamız Yılmaz Büyükerşen’e çok teşekkür ederiz. Gelecek yıl da devamını dileriz” dediler.

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment